BOM rozpoczęty
- Szczegóły
Uczestnicy podczas wizyty w Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach zwiedzili pałac oraz wzięli udział w warsztacie, gdzie ozdobili deskę metodą decoupage.
Po aktywnościach w budynku, uczestnicy udali się w plener. Spacerując parkowymi alejami odnaleźli wiele ciekawych miejsc, a także odkryli kilka ciekawostek. Na koniec wizyty w Sannikach wszyscy wzięli udział w grach i zabawach animacyjnych.
Później grupy przejechały do Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim, gdzie uczestnicy zwiedzili obiekt i wzięli udział w koncercie muzyki ludowej.
Program realizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.
Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach jest instytucją współfinansowaną ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Miasta i Gminy Sanniki


